Hakkımızda

        ENS Platform; araç üstü teleskopik sepetli platform üretimi yapmak için 2010 yılında Kocaeli İzmit’te kurulmuştur. 3500 m2 kapalı alana sahip fabrikamızda, uzman kadromuzla üretime devam etmekteyiz. Türkiye’de CE standartlarında üretim yapan firmamız, yüksek mukavemetli çelik saclara, robot kaynak teknolojisi uygulamaktadır. Makinelerimizde kullanılan güvenlik sistemleri en üst seviyededir. Kaliteli ürünü, uygun fiyatlarda ve zamanında teslim etmekteyiz. Yurtiçi ve yurtdışında kiralama firmaları, kurumlar, belediyelerde kullanılmak üzere 14 metreden – 52 metreye kadar 1000’den fazla makinemiz güvenle ve sorunsuz çalışmaktadır. Sudan, Tanzanya, Türkmenistan, Ukrayna, Ürdün, Azerbaycan, Şili, Suriye ve Romanya ihracat yaptığımız başlıca ülkelerdendir. Servis hizmetimiz 7/24 esaslı olup, gerektiğinde acil çözümler sunabilmektedir.
        Sektörde sahip olduğumuz başarımızı, yurt içinden ve yurt dışından gelen talep ve projeler için göstermekteyiz. Siz değerli müşterilerimiz ile yapacağımız iş birliğine büyük önem vermekteyiz.

İŞE İLK ATILIŞ

Serüvenimiz İstanbul’da kiralama ile başladı.
2010

İMALATA GEÇMEYE DOĞRU

Üreticilerle yaşadığımız sıkıntılar ve mevcut bilgi birikiminin yaptığı baskılarla kendi makinalarımızı yapma kararı aldık.
2012

VE İLK İMALAT

Kendi sepetli platformlarımızı yaptırma süreçlerimizde yaşadığımız sıkıntılar bizi imalat yapmaya sürükledi. Sektöre ENSAR Platform Ltd. ŞTİ. ismiyle hızlı bir giriş yaptık. Sepetli platform imalatına girince sektördeki açık tarafımızda daha iyi analiz edildi ve gerekli yatırımları yaptık.
2013

Yeni Yatırımlar

Fabrika sayımızı üçe çıkardık. Sepetli platformlarımızın büyük ölçüde parçalarını kendimiz imal etmeye başladık. Her şey kullanıcı gözüyle tasarlayıp müşterilerimize sunmaya başladık. Artık firmamız ENS Platform Hidromekanik Makine Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak yoluna devam etmekte.
2015

Şimdi

En kısa sürede en çok sepetli platform üretecek kapasiteyi yakaladık. Firmamız sektöründe liderlik yarışı yapmaktadır. Sizin için her türlü yeniliği bünyemize katarak büyümeye devam edeceğiz.
2023